Uważam, że głównym zadaniem architekta wnętrz jest kreowanie pięknych, funkcjonalnych przestrzeni nie będących ani imitacją przeszłości, ani chwilowym krzykiem mody.

EP Studio Wnętrz specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz wszystkich kategorii, zarówno przestrzeni publicznych, jak i wnętrz prywatnych. Projektowaliśmy hotele, sale wystawowe i konferencyjne, placówki służby zdrowia, restauracje, sklepy, punkty sprzedaży, przestrzenie biurowe, gabinety wyższej kadry zarządzającej, recepcje i strefy wejściowe do budynków oraz domy, mieszkania, apartamenty osób prywatnych, niejednokrotnie skupiając się jedynie na wybranych pomieszczeniach takich jak salon, kuchnia, łazienka, czy sypialnia.

Pracownię prowadzi Ewa Płoskoń absolwent wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom z wyróżnieniem 2003r.

Na jakość skończonego projektu składa się wiele czynników. Z mojej strony oferuję długoletnie doświadczenie wyniesione z wykonanych i zrealizowanych projektów. Przy dużych inwestycjach współdziałam z projektantami branżowymi i rzeczoznawcami. Decydujące znaczenie ma też dbałość o detale. Przy ich realizacji polegam na sprawdzonych wykonawcach.

 Z chęcią podejmuję nietypowe wyzwania, które wymagają nowych, nieszablonowych rozwiązań. Ciągle poszerzam swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach branżowych. Z dużą uwagą śledzę najnowsze trendy w poszukiwaniu ponadczasowych rozwiązań. Najbardziej cenię indywidualne podejście do każdego Klienta, które decyduje o niepowtarzalnym efekcie końcowym odpowiadającym Państwa oczekiwaniom. W czasie projektowania, to do Państwa należy ostateczna decyzja, ponieważ niepowtarzalne wnętrza są projektowane dla wyjątkowych osób.