Centrum zabaw dla dzieci KOLOROWY ŚWIAT

Potrafimy znaleźć najlepsze rozwiązania dla wyjątkowego biznesu. Tego rodzaju przedsięwzięciem jest niewątpliwe całoroczny plac zabaw dla dzieci Kolorowy Świat.

Sala zabaw

Właściwa prezentacja prowadzonej działalności gospodarczej jest jedną z najważniejszych rzeczy dzięki której, przedsięwzięcie odnosi sukces. Starannie zaprojektowane wnętrze, jego układ, funkcjonalność i kolorystyka sprawiają, że ​​pierwsze wrażenie już od wejścia buduje odpowiedni obraz firmy zarówno w oczach najmłodszych odbiorców, ich opiekunów jak i kontrahentów. Odpowiednio dobrane, przyjazne materiały, radosna kolorystyka pomieszczeń budzi zaufanie i zaprasza by wrócić po jeszcze więcej zabawy dla dzieci i odrobinę relaksu dla rodziców i dziadków.

Recepcja

Dobry projekt wnętrza może uczynić tyle dla kawiarni lub restauracji, ile dobre jedzenie i napoje. Miejsce gdzie można w miłej atmosferze wypić kawę i zjeść małe co nieco jest niezbędne przy placu zabaw, ponieważ nie tylko dzieci, ale też ich opiekunowie potrzebują odrobiny przyjemności.

 Kawiarnia

Centrum obejmuje również część przeznaczoną dla aktywnych dorosłych, oferując boiska do gry w squash’a i salę fitness, dla których zaprojektowaliśmy oprawę kolorystyczną.

Strefa dla dorosłych

Ekscytującym elementem wystroju wnętrz jest zmienne kolorystycznie światło. To znak rozpoznawczy Kolorowego Świata.

Przy urządzaniu tak wyjątkowego obiektu należy polegać na profesjonalistach. Meble typowe i nietypowe zostały dostarczone przez  Kreo Styl.

Posted in Projektowanie wnętrz komercyjnych and tagged , , , , , , , .